BG US  START  ZAAWANSOWANE SZUKANIE  SCHOWEK
BAZA PUBLIKACJI PRACOWNIKÓW US

005 -Data i czas ostatniej modyfikacji [,]

20161228142940.0

008 -Elementy danych stałej długości [,]

130612s2008 ne||||| |||||00| | eng d

024 -DOI - identyfikator dokumentu elektronicznego [ , ]

10.1016/j.jmaa.2013.10.046
cyfrowy identyfikator DE

040 -Instytucja sporządzająca opis [ , ]

SZCZ U/OB
SZCZ U/OB
SZCZ U/OB
SZCZ U/AB

041 -Język dokumentu [0, ]

angielski

044 -Kraj publikacji [ , ]

Niderlandy

100 -Hasło główne - nazwa osobowa [1, ]

Dąbrowski, Andrzej.
Wydział Matematyczno-Fizyczny.
Instytut Matematyki.
Zakład Teorii Liczb.

245 -Strefa tytułu i oznaczenia odpowiedzialności [1,2]

A note on p-adic q-ζ-functions II /
Andrzej Dąbrowski.

260 -Strefa adresu wydawniczego [ , ]

2014.

500 -Uwaga ogólna [ , ]

Publikacja dostępna również w wersji elektronicznej.

650 -Słowa kluczowe [ , ]

p-adic q-ζ-function

650 -Słowa kluczowe [ , ]

q-Bernouli numbers

650 -Słowa kluczowe [ , ]

Lubin-Tate formal group

650 -Słowa kluczowe [ , ]

hypergeometric series

773 -Dokument źródłowy [ , ]

Journal of Mathematical Analysis and Applications
2014, vol. 411, pp. 873-875
0022-247X
w czasop.

856 -Lokalizacja i sposób dostępu do dokumentu elektronicznego [4,1]

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0022247X1300961X

942 -Rodzaj egzemplarza [ , ]

Artykuł

994 -Cechy publikacji [ , ]

open access

994 -Cechy publikacji [ , ]

oryginalny artykuł naukowy
publikacja recenzowana

998 -Informacje PBN [ , ]

474180

999 -Numery powiązań [ , ]

18384

Egzemplarze