BG US  START  ZAAWANSOWANE SZUKANIE  SCHOWEK
BAZA PUBLIKACJI PRACOWNIKÓW US

005 -Data i czas ostatniej modyfikacji [,]

20130416085038.0

008 -Elementy danych stałej długości [,]

130416s2009 pl ||||| |||||00| | pol d

040 -Instytucja sporządzająca opis [ , ]

SZCZ U/OB
SZCZ U/OB
SZCZ U/MHB

041 -Język dokumentu [0, ]

angielski
angielski

044 -Kraj publikacji [ , ]

USA

100 -Hasło główne - nazwa osobowa [1, ]

Prus-Wiśniowski, Franciszek.
Wydział Matematyczno-Fizyczny.
Instytut Matematyki.
Zakład Analizy Matematycznej.

245 -Strefa tytułu i oznaczenia odpowiedzialności [1,3]

$\Lambda$-Absolute Continuity /
Franciszek Prus-Wiśniowski.

260 -Strefa adresu wydawniczego [ , ]

2009.

650 -Słowa kluczowe [ , ]

generalized variation

650 -Słowa kluczowe [ , ]

generalized absolute continuity

773 -Dokument źródłowy [ , ]

2009, Vol.39 no.5, s.1613-1656
Rocky Mountain Journal of Mathematics
0898-1221

942 -Rodzaj egzemplarza [ , ]

Artykuł

998 -Informacje PBN [ , ]

282060

999 -Numery powiązań [ , ]

20223

Egzemplarze