BG US  START  ZAAWANSOWANE SZUKANIE  SCHOWEK
BAZA PUBLIKACJI PRACOWNIKÓW US

A note on the separated maximum modulus points of meromorphic functions /

by Ewa Ciechanowicz and Ivan I. Marchenko.
Ciechanowicz, Ewa.
Annales Polonici Mathematici
Miejsce w dokumencie: 2014, vol. 110 no. 3, pp. 295-310
Marchenko, Ivan I.

Publikacja dostępna również w wersji elektronicznej.

10.4064/ap110-3-6


maximum modulus point
meromorphic function
logarithmic density
Valiron's defect

Rodzaj dokumentu:
Artykuł

http://pldml.icm.edu.pl/pldml/element/bwmeta1.element.bwnjournal-article-doi-10_4064-ap110-3-6 

41149 (to nie jest sygnatura)