BG US  START  ZAAWANSOWANE SZUKANIE  SCHOWEK
BAZA PUBLIKACJI PRACOWNIKÓW US
A remark on local fractional calculus and ordinary derivatives /
Praca zbiorowa, współaut.:
  • Almeida Ricardo
  • Guzowska Małgorzata
  • Odzijewicz Tatiana
Tytuł wydawnictwa ciągłego: Open Mathematics
Miejsce w dokumencie: 2016, vol 14 iss.1, s.1122–1124.
Identyfikator DOI: 10.1515/math-2016-0104
Adres URL: https://www.degruyter.com/downloadpdf/j/math.2016.14.issue-1/math-2016-0104/math-2016-0104.xml
Słowa kluczowe:
Deskryptor:
Rodzaj dokumentu: Artykuł
Cechy publikacji: oryginalny artykuł naukowy, publikacja recenzowana, open access
Numer opisu: 56145